HAYÂL ETMEKTEN VAZGEÇMEYİN

Denizli Yapı Uzmanı

Türkay Berkay 1987 yılında Denizli’de dünyaya geldi. 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2010-2016 yılları arasında İstanbul’a yerleşerek mesleki ufkunu ve çalışma alanlarındaki becerilerini geliştireceği iş fırsatlarını değerlendirmiştir. O tarihten bu yana inşaat sektöründe edindiği deneyimi Türkay Berkay Yapı Tasarım ile müteahhitlik ve taahhüt alanında hizmete sunarken Denizli Yapı Uzmanı ile de iç mimari tadilat, tasarım ve danışmanlık hizmetlerini vermeye başlamıştır. Denizli Yapı Uzmanı, isminden aldığı özgüven ve geçmişe dayanan tecrübesi ile ev, villa, cafe, restoran, otel, işyeri, fabrika vb. tüm yapılarda başlangıçtan bitime kadar yapıda gerçekleşen tüm faaliyetlere imzasını atmaya devam edecektir.

MİSYON
Uzman ellerden çıkmış mekanlarda yaşamak herkesin hakkıdır. Bu doğrultuda Denizli Yapı Uzmanı olarak misyonumuz, güvenli, ekonomik ve ergonomik açıdan mükemmel oranda yapılara dönüşen yaşam alanlarını inşa etmektir.

VİZYON
Türkiye’nin her noktasında uzmanlaşmış personelleri ile hizmet penceresini genişleten, fikir ve uygulamaları ile öncü, çalışmaları ile söz sahibi olmak.